אודות

לשכת המסחר והתעשייה הדו-לאומית ישראל-קזחסטן, היא אחת הפלטפורמות הארגוניות-אינפורמטיביות החשובות ביצירת מערכי מסחר ושותפויות תעשייתיות בין אנשי עסקים וחברות בשתי המדינות.
הלשכה היא גוף המרכז עניינים ויעדים משותפים של חברות ויזמים פרטיים, מוסדות וארגונים ממשלתיים. הלשכה נמצאת בקשר הדוק עם שגרירות קזחסטן בישראל ועם שגרירות ישראל בקזחסטן.
הלשכה מסייעת לאנשי עסקים ולחברות משתי המדינות לקדם פעילות בתחומים מגוונים כמו תקשורת, חקלאות, מים, בריאות, חינוך, הי-טק, טכנולוגיות בתחום איכות הסביבה, תעשיות מזון וטכנולוגיות מתקדמות בתחום הבנייה והתשתיות.
הלשכה יזמה מהלך רחב היקף של בניית מערכי הכשרה לרופאים ואנשי צוות רפואי מקזחסטן בישראל. המהלך קרם עור וגידים באמצעות שר הבריאות של קזחסטן ולשכת המסחר, אשר יחד בנו התקשרות חוזית ישירה בין משרד הבריאות בקזחסטן למרכזים רפואיים ואקדמיים בישראל.
במהלך שנתיים הוכשרו עשרות רבות של רופאים, מנהלי בתי חולים ומרפאות, אחיות וסגל רפואי נוסף.
לשכת המסחר סימנה לעצמה יעד לשנה הקרובה – להקים שלוחה בעיר Almaty, כאשר בצִדה מרכז לוגיסטי לחברות קטנות ובינוניות הפועלות בקזחסטן. בין שאר מטרותיה קידום וחיזוק פתרון תעופה ישיר בין ישראל לקזחסטן, וכן השגת מגוון שירותים ופתרונות לאנשי העסקים משני הצדדים.
 
אתר זה מיועד להיות מדריך העסקים שלך לקזחסטן. תמצא כאן מידע שימושי ורקע מעשי שיעזור לך להתחיל את מסע העסקים שלך לקזחסטן. אנו מספקים נתונים אלה בתום לב ומסתמכים על פרסומים רשומים בקזחסטן. הלשכה אינה מקבלת כל עמלה על האזכורים/ההמלצות. כמו תמיד אנחנו מנסים לבדוק ולעדכן בקביעות את האתר. נשמח לקבל היזון חוזר אישי ממך, לצד המלצות למשקיע ולקהילה העסקית בקזחסטאן. אנו עשויים לשבץ את ההיזון החוזר שלך כאן.
 
יו"ר הלשכה מר' מיכאל רועה
מנכ"ל ד"ר זאב לוין
 
הרגש חופשי לשלוח אלינו בדוא"ל לכתובת: israelrk@israelrk.com
 
טל:   03-6915006
פקס: 03-6915011
בית התעשייה , רח' המרד 29 , ת.ד. 50292, ת"א 61502 
 
טלפון: 03-6915006   |   פקס: 03-6915011   |   דוא"ל:  israelrk@israelrk.com   |   כתובת:  בית התעשייה , רח' המרד 29 , ת.ד. 50292, ת"א 61502